• Biz Kimiz

  TARİHÇEMİZ

 • Erkol Fill GmbH

  Erkolfill GmbH 2009 yılında Almanya’da kurulmuş bir aile şirketi olarak Almanya’nın her yerinden aldığı ihale ve geliştirdiği iş birlikleri ile kozmetik, diagnostik, temizlik ve hijyen ürünlerinin gerek Almanya gerekse Almanya dışındaki pazarlar için dolum ve ambalajını yapmaktadır. Bu ürünlerin fason dolum konusunda Avrupa merkezli üretici firmaların en önde gelen iş partnerlerinden biri konumundadır.

  Erkol Fill GmbH
 • LUBECAFILL

  LUBECAFILL İlaç San. A.Ş. Almanya’ da sahip olduğu bilgi ve birikim ile Türkiye’ de enjektabl,ilaç  ürünlerin fason üretim, dolum ve ambalajlamasında yaşanan kapasite eksikliğinin giderilmesine yönelik olarak 2019 yılında kurulmuş ve tesis yatırımına başlamıştır. Yatırımın 2024 sonuna kadar tamamlanarak faaliyetlerine başlaması planlanmaktadır.

  LUBECAFILL
 • Pharma Makine

  Pharma Makine 2019 yılında kurulmuş ve kurulur kurulmaz faaliyetlerine başlamıştır. Avrupa ilaç pazarında ikici el ekipman kullanım ve tedariğinin sektörün çok önemli bir parçası olduğundan hareketle kurulmuş olan Pharma Makine, Türkiye’ de üretici durumunda olan ilaç firmalarına Avrupa pazarından ikinci el ekipman tedariğine başlamıştır.

  Pharma Makine
X